advertise

درباره ما


چرا باید از دوربین مدار بسته استفاده کرد؟

استفاده از یک سیستم دوربین مدار بسته در حفظ امنیت اموال و دارایی‌های ما بسیار ضرورت دارد. از طریق دوربین مدار بسته، ما قادر به بررسی فعالیت‌های جاری در ملک خود و همچنین اتفاقاتی که در گذشته افتاده است هستیم.

در محیط کار، استفاده از دوربین مدار بسته باعث می‌شود تا بتوان به طور دائم فعالیت کارمندان و طرز رفتار و عملکرد آن‌ها را مشاهده کرد. استفاده از سیستم امنیتی در منزل هم بسیار مهم است.

فرض کنید از سر کار به خانه بازگشته‌اید و می‌خواهید چک کنید که آیا در ساعت‌های گذشته کسی وارد منزل شما شده است یا نه. بنابراین تنها راه حل شما، استفاده از دوربین مدار بسته است. با این کار، اگر هرگونه حادثه بدی در ملک شما اتفاق افتاده باشد، قادر به شناسایی مجرمان احتمالی خواهید بود.

به غیر از این، حتما تا به حال کلیپ‌های ضبط شده‌ی کوتاهی از دوربین‌های مدار بسته‌ی بانک‌ها یا دیگر ارگان‌ها را در تلویزیون یا شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید؛ به عنوان مثال مجرمانی که بدون اطلاع از وجود یک دوربین مدار بسته‌ی مخفی در حال دزدی یا انجام جنایت در مکانی خاص هستند.

همچنین اگر از یک پرستار بچه برای نگهداری کودک خود استفاده می‌کنید، شما می‌توانید با استفاده از دوربین مدار بسته، به طور دائم از نحوه رفتار او با فرزند دلبندتان مطلع شوید.

استفاده از دوربین مدار بسته یکی از به صرفه‌ترین روش‌های حفظ امنیت در منزل و محل کار است. حال در ادامه چندین مورد از مزایای استفاده از دوربین مدار بسته برای منزل و محل کار را برای شما بیان خواهیم کرد.

کاهش خطر و هزینه
سیستم‌های امنیتی مدار بسته، از روزی که وارد محیط های کاری مختلف شده‌اند، کارایی و ضرورت خود را ثابت کرده‌اند. مشاهده‌ی کامل محیط کار یا منزل، آن هم به طور زنده باعث می‌شود تا از بسیاری از اتفاقات ناگوار و پر هزینه مثل شروع یک آتش سوزی، وقوع یک جرم و جنایت، دزدی و غیره جلوگیری به عمل آید.

آسایش خیال
لزوم و مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در کاهش خطرهای احتمالی خلاصه نمی شود، بلکه استفاده از یک دوربین مدار بسته در منزل، حداقل می‌تواند خیال شما را در زمان هایی که در منزل حضور ندارید، از بابت دزدی و آسیب تا حد زیادی راحت کند. علاوه بر این اگر منزل یا اموال خود را بیمه کرده باشید، با استفاده از دوربین مدار بسته بهتر می‌توانید حق بیمه خود را پس از یک دزدی دریافت کنید. اگر منزل شما مورد دستبرد قرار بگیرد، نیاز به ارائه شواهد برای دریافت حق بیمه خود خواهید داشت. شواهدی که دوربین های مدار بسته برای شما جمع می‌کنند، می‌توانند مدرکی خوب برای ارائه به شرکت بیمه طرف قرارداد شما باشند.

چرا اطلس الکترونیک؟

تناسب کیفیت و قیمت

کارشناسان حاذق در زمینه فروش کالا بر اساس نیاز مشتری

فروش محصولات با کیفیت و تکنولوژی بالا

رائه سریع خدمات بدون هیچ گونه تاخیر و معطلی

مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته

نصابان و کارشناسان خبره و متعهد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی