advertise

گارانتی هایک ویژن

اهمیت اطلاع رسانی در خصوص سیاست های خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت اطلس الکترونیک را در این قسمت مطالعه فرمائید.

شرایط گارانتی برای کلیه محصولات هایک ویژن، مطابق با شرایط مطرح شده، به شرح زیر می باشد:

۱. از پلمپ‌ بودن دستگاه خریداری ‌شده مطمئن باشید

۲. مدت زمان گارانتی سیستم‌های نظارت تصویری هایک ویژن، ۲۴ ماه می‌باشد.

۳. تجهیزات جانبی از قبیل آداپتور، کابل PoE و پایه های نگهدارنده شامل ضمانت‌نامه نمی‌شوند.

۴. شرکت پارس ارتباط افزار هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص اطلاعات ذخیره‌شده بر روی هارددیسک‌ها ندارد.

۵. در خصوص کالاهای مشمول گارانتی، در صورتی که انجام تعمیرات آن زمانبر باشد؛ بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل خواهد شد.

۶. تمامی هزینه‌های ارسال کالا به مراکز خدمات پس از فروش و بالعکس بر عهده مشتری است.

۷. در صورت تأخیر در تحویل کالای هایک ویژن دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.

۸. در صورت مشخص شدن وجود ایراد فراگیر در سری خاص از محصولات این شرکت، به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، شرکت پارس ارتباط متعهد می شود که به روشی مناسب از جمله ارسال پیامک، ایمیل، اعلام در تارنمای شرکت، نصب آگهی در فروشگاه ها و نمایندگی های خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا خریداران و مصرف کنندگان جهت ارجاع کالای معیوب به مراکز خدمات شرکت پارس ارتباط اقدام نمایند.

۹. در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تحت گارانتی، کالای مربوط تعویض خواهد شد.

۱۰. هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاهای هایک ویژن به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی) به عهده شرکت خواهد بود.

۱۱. خدمات پس از فروش بعد از دوره گارانتی به مدت ۵ سال با توافق مشتری و دریافت هزینه میسر خواهد بود.

توجه

۱-قطعه تعمیر شده و یا تعویض شده هایک ویژن به مدت شش ماه بعد از زمان تعمیر، دارای گارانتی می باشد.

۲-تجهیزات نظارت تصویری هایک ویژن به ویژه در شرایطی که دوربین‌ها در محیط‌های بیرونی نصب می شوند، حساسیت بالایی نسبت به جریان القایی و شوک‌های الکتریکی دارند. جریان القایی علاوه بر ایجاد نویز، کاهش سطح کیفی تصاویر و ایجاد اختلال در مانیتورینگ، یکی از عوامل شایع برای خرابی پورت‌های ورودی و خروجی و مدار ضبط تصاویر ‌می باشد. لذا استفاده از کابل ارت در تجهیزات نظارت تصویری Hikvision به منظور به حداقل رساندن شرایط فوق الزامی است.

۳-تغذیه الکتریکی دوربین توسط آداپتورهای غیر استاندارد و متفرقه، در کوتاه یا درازمدت موجب بروز اثرات مخرب بر روی دوربین ها و سیستم های ضبط تصاویر هایک ویژن می‌شوند.

۴-کابل‌های انتقال تصویر (HDMI) نامرغوب و غیر استاندارد علاوه بر افت شدید کیفیت تصاویر می‌توانند باعث ایجاد صدمات الکتریکی بر روی پورت‌ها و حتی مدارهای الکترونیکی دستگاه ضبط تصاویر هایک ویژن شوند.

۵-پیش از اتصال کابل های انتقال تصویر به DVR از خاموش بودن دستگاه مطمئن باشید.

۱. مفقود، مخدوش و یا ناخوانابودن شماره سریال مندرج روی محصول هایک ویژن

۲. آسیب‌های فیزیکی و الکترونیکی ناشی از عدم کاربرد صحیح دستگاه

۳. استفاده از آداپتورها و کابل‌های انتقال تصویر غیر استاندارد و نامرغوب

۴. فک پلمپ، تعمیر، تغییر و دستکاری مدارهای الکترونیکی دستگاه هایک ویژن توسط مراکز غیر مجاز و یا افرادی بجز کارشناسان بخش گارانتی شرکت پارس ارتباط افزار

۵. اقدام به بروزرسانی و تغییر ثابت‌افزار (Firmware) دستگاه هایک ویژن بصورت نادرست و یا استفاده از نسخه‌های نامناسب

۶. عیوب ناشی از تماس یا قرارگرفتن در مجاورت مایعات، مواد شیمیایی، گرد و غبار زیاد، درجه حرارت‌های محیطی نامناسب (شرایط خارج از دامنه اعلام‌شده توسط سازنده) و بطور کلی آسیب‌های ناشی از عدم رعایت شرایط صحیح نگهداری

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

روش‌های ارتباط با ما

تماس تلفنی
۰۳۱۳۲۳۴۳۴۸۰